Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2008-03-11 12:51:42

verrnume

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-28
Posty: 10
Punktów :   

Re: gra

ech,

wlasnie przed chwila sie zalogowalem, i odkrylem straszna prawde, wiedzialem ze to juz koniec ale myslalem ze jeszcze minie kilka dni, zaczym sie skonczy, ze jeszcz na czacie czy skype pogada, itd itd, a tera. Zalogowanych osob 200 na 13000  na speedzie zapanowala taka atmosfera jak w swieta kiedy ladna pogoda, slonce swieci, wychodzi sie na zewnatrz, a tam nikogo nie ma ludzie, albo wyjechali, albo siedza po domach, w piaskownicy  pusto, na chustawce pusto...

No coz, gralo sei naprawde fajnie, juz dawno bym odszedl gdyby nie to ze fajnie zaczelo byc dopiero "wspolnie"

ja niestety chyba juz ( chodz mnie korci) na nowa edycje sie nie zapisze juz ostatnie dwa tygodnie, praktycznie przestalem grac, gdyz obwiazki sie upomnialy.


zatem pozdrawiam wszystkich serdecznie.

i moze do zobaczenia w rzeczywistym swiecie


andrzej


P.S.

Podczas gry rozmawialem z jednym graczem " Mahud" , ktory zakonczyl swa kariere ze wzgledu na fakt ze jego osady zostaly kompletnie zniszczone. Nawiazalismy kontakt gdyz akurat wyslalem na niego  ataki, rozmawialo sie bardzo sympatycznie, dlatego zaproponowalem mu ze jesli pojawimy sie kiedys w nowej edycji, to zapraszam go do sojuszu. Jako ze mnie nie bedzie, ( prawdopodobnie ) a staram sie dotrzymywac slowa, to pozostawiam wam o nim wiadomosc. Oczywiscie decyzje juz podejmia przyszli sojusznicy.
Nie wiem czy bede, w nowej edycji, ale

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sosnicagliwice.pun.pl www.dzielnekobietki.pun.pl www.wlzaoczni.pun.pl www.koronakielce73.pun.pl www.miauniverse.pun.pl