Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-01-24 19:48:40

MTPB24

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-29
Posty: 4
Punktów :   

Dzięki wielkie za wsparcie

Ale niestety to dopiero początek ,gdyż skanuje Mnie członek sojuszu B1ue a więc bardzo silnego
i oby skończyło sie na skanach bo jak nie to czeka Mnie ciężka przeprawa

Jak ktoś widział raport z ataku to napewno się pyta jak to jest mozliwe ja sam zadaje sobie to pytanie gdyż atak był 5-7 min wczesniej i dlatego odesłałem czesc waszych wojsk bo mysląłem ze jest juz po ataku i ze była  to jakąś zmyłka a okazało się ze ten atak przyszedł z dziwnym poslizgiem bład serwera
a odesłałem wojska bo Miałem produkcje zboża na minusie okk 40000 wiec nie mogłem trzymac waszego wojska zbyt długo zeby go nie stracic i to był mój błąd bo trzeba było czekac
wiec to niech jest nauczka dla nas wszystkich

Ostatnio edytowany przez MTPB24 (2008-01-24 20:45:02)

Offline

 

#2 2008-01-24 20:55:48

Morski

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-27
Posty: 24
Punktów :   

Re: Dzięki wielkie za wsparcie

Znowu się okazało, że jesteśmy bardzo zgrani i że możemy na sobie bardzo polegać w każdej chwili.
Jednak myślę, że znów wyszło klika rzeczy na przyszłość.
Jak choćby pojemność magazynów zbożowych w stolicach. Ja mam na 160000 i myślę,że to wcale nie za wiele....
Część z Nas znów zobczyła jak potrzebny jest deff, choć po dzisiejszej akcji sądzę, że poprawiło się to znacznie i że budujemy go więcej oraz silniejszego.
Najgorsze, że atak, który mógł się odbić od naszego dzisiejszego deff`a, bo tak stawiliśmy się na wezwanie, przeszedł po i zniszczył wojko które zostało,a ogło być dokładnie odwrotnie w proporcjach...cóż kolejna lekcja na przyszłość.

Pozdrawiam

Offline

 

#3 2008-01-24 20:59:46

villentretenmerth

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-05
Posty: 49
Punktów :   

Re: Dzięki wielkie za wsparcie

co do tych błędów serwera to dzisiaj jest ich masakrycznie duuuużo
co do mojej pomocy - zawsze możecie na nią liczyć, wprawdzie jeszcze nie jestem "duży" więc i pomoc jest znikoma, ale zawsze jakaś

Ostatnio edytowany przez villentretenmerth (2008-01-24 21:02:42)

Offline

 

#4 2008-01-25 07:55:28

Kaja-25

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 15
Punktów :   

Re: Dzięki wielkie za wsparcie

witam na mnie też zawsze możecie liczyć też woja nie mam jeszcze za wiele ale zawsze to coś. Wczorajszy dzień był naprawdę cięzki przez te zwolnienie serwera ... miejmy nadzięje że już będzie dobrze i gra będzie przyjemna i zależna wyłącznie od nas

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dzielnekobietki.pun.pl www.mikiots.pun.pl www.sosnicagliwice.pun.pl www.miauniverse.pun.pl www.koronakielce73.pun.pl